Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

O firmie

 

Prawie dwie dekady na rynku pozwoliło nam zbudować pozycję lidera obrazowania cyfrowego CARESTREAM i unitów A-DEC. Tym samym dobrze poznaliśmy rynek i oczekiwania naszych Klientów. Nie znaczy to wcale, że spoczywamy na laurach. Nadal kluczowymi słowami w naszej firmie są: Rozwój i Innowacja.

Nasze know-how spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającej i specjalistycznej kliniki - tysiące zrealizowanych projektów i nabyte podczas nich bezcenne doświadczenie powodują, że z czystym sumieniem możemy pisać o sobie: my wiemy jak!

Nowoczesne technologie to nasza codzienność, ale wciąż się doskonalimy każdego roku poszerzamy nasze portfolio o nowe produkty, unowocześniamy nasz serwis, przyspieszamy proces obsługi klienta, przedłużamy gwarancje, a wszystko to po to aby sprostać wymaganiom dzisiejszego biznesu i wciąż być o krok do przodu.

Nasze produkty to wysokiej jakości sprzęt, jeden uniwersalny i intuicyjny program do obsługi, wszystkie dane w jednym miejscu, ergonomia i gwarancja najwyższej jakości. Pomagamy urealnić pragnienia o nowoczesnym i komfortowych gabinecie, gdzie wygodnie i kompleksowo będą spełniane marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu.

Zawsze stawiamy na rozwój – nie tylko produktów, ale przede wszystkim ludzi.