Czy marzysz o praktyce stomatologicznej, która działa jak dobrze naoliwiona maszyna? Czy chciałbyś mieć więcej czasu dla siebie i swoich pacjentów, zamiast spędzać godziny na zarządzaniu dokumentacją i organizacji wizyt? Jeśli tak, to IQ Dental może być odpowiedzią, której szukasz. Z systemem opartym na chmurze, możesz intuicyjnie zarządzać swoim gabinetem. Teraz z RABATEM -23%!

Oprogramowanie dla gabinetu dentystycznego w chmurze

5

Jak IQ Dental przekształci Twoją praktykę?

 1. Zarządzanie czasem i dokumentacją: IQ Dental automatyzuje procesy administracyjne, takie jak dokumentacja medyczna i rejestracja pacjentów, co pozwala na znaczne skrócenie czasu potrzebnego na te czynności. System zapewnia intuicyjne interfejsy i funkcje, które czynią zarządzanie dokumentacją szybkim i bezbłędnym.
 2. Optymalizacja kalendarza wizyt: Dzięki zaawansowanym algorytmom, nasze oprogramowanie pomaga w efektywnym planowaniu dnia pracy, umożliwiając lepsze zarządzanie czasem pracy zarówno dla Ciebie, jak i Twojego personelu. 
 3. Mobilny dostęp do danych: Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – w domu, w pracy, czy na urlopie – masz stały dostęp do danych swojego gabinetu przez smartfon czy tablet. To zapewnia nie tylko lepszą kontrolę nad bieżącymi sprawami, ale także pozwala na szybką reakcję w razie potrzeby.
 4. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie: W dzisiejszych czasach, kiedy ochrona danych osobowych jest bardziej istotna niż kiedykolwiek, IQ Dental oferuje certyfikowane rozwiązania zabezpieczające, które chronią informacje o pacjentach przed nieautoryzowanym dostępem.

Oferta specjalna: -23% VAT na IQ Dental

Skorzystaj z niezwykłej oferty promocyjnej na program do gabinetu stomatologicznego IQ Dental. Otrzymaj 23% rabatu na VAT!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Kalendarz stomatologa nigdy nie był tak łatwy w obsłudze!

Oto jak z Optident i IQ Dental, abonament stomatologiczny może przekształcić Twoją praktykę:

 • Mobilność i elastyczność – Jako program do zarządzania gabinetem stomatologicznym, IQ Dental zapewnia dostęp do kart pacjenta z każdego urządzenia, co pozwala na ciągłe połączenie z bazą danych, nawet w ruchu.
 • Intuicyjne animacje 3D – Program stomatologiczny IQ Dental oferuje 120 autorskich animacji, które edukują i motywują pacjentów, jednocześnie oszczędzając Twój czas i zwiększając zrozumienie leczenia.
 • Aktywna poczekalnia – Oprogramowanie dla stomatologii IQ Dental optymalizuje przepływ pacjentów i zarządzanie oczekiwaniami dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym.
 • Automatyczne planowanie leczenia – Wykorzystaj zaawansowane algorytmy IQ Dental do tworzenia optymalnych planów leczenia z automatycznym uwzględnieniem wszystkich szczegółów.
 • Inteligentna rezerwacja i zarządzanie terminami – Program dla stomatologa IQ Dental umożliwia łatwe zarządzanie harmonogramem, zapobiegając podwójnym rezerwacjom i optymalizując wykorzystanie zasobów.
6

Masz już oprogramowanie do zarządzania gabinetem? Robimy migrację z innego programu!

Czy korzystasz już z innego oprogramowania do zarządzania gabinetem stomatologicznym, ale nie jesteś w pełni zadowolony z jego funkcjonalności lub kosztów? Decydując się na migrację do IQ Dental i wybierając jednocześnie opcję długoterminowej współpracy na 3 lub 5 lat, otrzymasz od nas pół roku dostępu do naszego oprogramowania całkowicie gratis! 

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

 • Łatwa migracja: Płynne i bezproblemowe przejście na IQ Dental.
 • Oszczędności: Dzięki tej ofercie możesz znacząco obniżyć koszty początkowe, co jest szczególnie ważne w przypadku długoterminowych inwestycji w rozwój swojej praktyki.
 • Stabilność i bezpieczeństwo: Wybierając jedną z długoterminowych opcji współpracy, zyskujesz nie tylko korzyści finansowe, ale również pewność stałego dostępu do najnowszych aktualizacji i wsparcia technicznego.

Skorzystaj z promocji!

 • Wybierz abonament na 3 lub 5 lat
 • Otrzymaj pół roku abonamentu IQ Dental gratis!

Zabezpieczenia i efektywność operacyjną

Bezpieczeństwo danych jest kluczowym elementem każdego programu do prowadzenia gabinetu stomatologicznego. IQ Dental stosuje protokoły ochrony danych na najwyższym poziomie branżowym, zapewniając nie tylko ochronę, ale także poprawę produktywności kliniki.

Wybierz Optident!

Od lat dostarczamy sprzęt dentystyczny, który cieszy się uznaniem na rynku światowym. Wybierając IQ Dental, decydujesz się na bezproblemową integrację, niezawodność i dedykowane wsparcie. Skontaktuj się z nami i pozwól, aby Twoja praktyka stomatologiczna prosperowała w nowoczesnym świecie.

Promocja Krakdent na oprogramowanie dla stomatologów

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 8

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.