Spotkajmy się na Targach Krakdent!

📌 Odwiedź nas na Stoisku D56, Hala Dunaj!

Co czeka na Ciebie na stoisku Optident?

Tylko na naszym stoisku:

  • pokazy skanowania na żywo,
  • cyfrowe projektowanie uśmiechu,
  • konsultacja stomatologiczna wspierana AI!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D56 w hali Dunaj podczas Targów KRAKDENT, gdzie zobaczysz, jak nowoczesne technologie mogą rewolucjonizować diagnostykę oraz planowanie leczenia.

Skorzystaj z przedsprzedaży targowej!

Pokazy Skanowania na Żywo

Zobacz, jak zaawansowane skanery wewnątrzustne zmieniają podejście do diagnostyki. Aneta Pogonowska, ekspertka CAD/CAM, pokaże, jak szybkie i precyzyjne skanowanie 3D może zrewolucjonizować Twoją praktykę.

Tech. dent. Aneta Pogonowska, ekspertka CAD/CAM przeprowadzi fascynujący pokaz skanowania na żywo, demonstrując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie cyfrowej diagnostyki stomatologicznej. Aneta, wykorzystując nasze zaawansowane skanery wewnątrzustne, pokaże, jak szybko i precyzyjnie można uzyskać obrazy 3D jamy ustnej, co jest rewolucją w planowaniu i realizacji leczenia stomatologicznego.

Podczas pokazu Aneta omówi, jak technologia skanowania na żywo nie tylko zwiększa efektywność pracy w gabinecie, ale również podnosi komfort pacjenta, eliminując potrzebę stosowania tradycyjnych, często niekomfortowych metod wycisków. Będzie to również okazja, aby zobaczyć, w jaki sposób uzyskane dane mogą być wykorzystywane do natychmiastowego projektowania i planowania leczenia, w tym do szybkiego tworzenia protez, czy też innych specjalistycznych zastosowań.

Ponadto, Aneta podzieli się swoimi doświadczeniami na temat integracji cyfrowych technologii skanowania w codziennej praktyce stomatologicznej, wskazując na ich kluczowe zalety, takie jak poprawa dokładności diagnostycznej, czy skrócenie czasu leczenia.

aneta pogonowska_krakdent_2024

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

Lek. dent. Paweł Paszkiewicz odsłoni tajniki cyfrowego projektowania, pokazując, jak technologia 3D może zwiększyć satysfakcję Twoich pacjentów i poprawić współpracę z laboratoriami protetycznymi.

Odkryj, jak Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu otwiera nowe możliwości w planowaniu leczenia i komunikacji z pacjentem, oferując wizualizację efektów zabiegów jeszcze przed ich rozpoczęciem.

Zobaczysz, w jaki sposób zaawansowane oprogramowanie pozwala na analizę estetyczną i funkcjonalną uśmiechu, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Paweł Paszkiewicz wyjaśni, jak dzięki technologii 3D i symulacjom komputerowym możecie nie tylko zwiększyć satysfakcję pacjentów, ale również efektywnie współpracować z laboratorium protetycznym, zapewniając idealne dopasowanie i wygląd finalnych prac.

paweł paszkiewicz_krakdent_2024

Konsultacje Stomatologiczne wspierane AI

Poznaj innowacyjne podejście tech. dent. Wiktorii Krąpiec do konsultacji, wykorzystujące Cyfrowe Avatary i AI do tworzenia spersonalizowanych planów leczenia.

Tech. dent. Wiktoria Krąpiec przedstawi przyszłość konsultacji stomatologicznych poprzez wprowadzenie Cyfrowego Avatara oraz Konsultacji Stomatologicznej Wspieranej Sztuczną Inteligencją (AI). To pionierskie podejście otwiera nowy rozdział w interakcji z pacjentem, wykorzystując zaawansowane algorytmy do tworzenia spersonalizowanych planów leczenia, które są nie tylko precyzyjne, ale i w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Wiktoria zademonstruje, jak te innowacyjne narzędzia mogą zmienić sposób, w jaki przeprowadzane są konsultacje, oferując nieporównywalny poziom personalizacji i zaangażowania pacjenta.

Dzięki Cyfrowemu Avatarowi pacjentów, możliwe jest wizualne przedstawienie planowanych efektów leczenia, co znacznie poprawia komunikację i zrozumienie między lekarzem a pacjentem.

wiki krapiec_krakdent_2024

Spotkaj się z Ekspertami: Masz pytania? Nasz zespół ekspertów jest gotowy na rozmowy, oferując indywidualne konsultacje i odpowiadając na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów i technologii.

Nie możesz być z nami na targach?

Nic straconego! Skontaktuj się z nami, aby umówić indywidualną prezentację i skorzystać z promocji targowych online!

OptidentCAD/CAM | KRAKDENT

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.