Będąc największym dystrybutorem technologii stomatologicznych w Polsce podjęliśmy decyzję o inwestycji, stając się większościowym udziałowcem chmurowego oprogramowania do zarządzania gabinetem stomatologicznym – IQ Dental

Optident zamierza aktywnie rozwijać i dystrybuować aplikację wśród swoich klientów.

Dlaczego wprowadzamy oprogramowanie do zarządzania gabinetem do swojego portfolio?

Jesteśmy pewni, że właściwe oprogramowanie do zarządzania jest kluczem sukcesu każdej organizacji. Dlatego przeanalizowaliśmy rynek i wybraliśmy optymalne chmurowe rozwiązanie dla każdego dentysty.

Działając w ramach jednej firmy, od dziś dostarczamy kompleksowe rozwiązania, łącząc chmurowe oprogramowanie do zarządzania gabinetem z najnowocześniejszym sprzętem stomatologicznym – wszystko pod jednym dachem, stanowiąc unikatową wartość na rynku.

IQ Dental to nowoczesne oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego, stworzone przez lekarzy stomatologów. Oprogramowanie jest dostępne w modelu SaaS (Software as a Service), co oznacza, że działa w chmurze i nie wymaga instalacji na lokalnym komputerze

Oferuje wiele funkcji, które usprawniają pracę w gabinecie, zwiększają komfort pacjentów i wspierają zarządzanie praktyką. Oprogramowanie  chmurowe do zarządzania gabinetem stomatologicznym przynosi wiele korzyści zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.

Dlaczego w gabinecie warto używać takiego oprogramowania?

☁️ Rozwiązania chmurowe – przeniesienie danych i aplikacji do chmury eliminuje potrzebę zakupu, instalacji i serwisowania dodatkowego sprzętu czy oprogramowania.

🗓️ Lekarze wraz z zespołem zyskują wygodny dostęp do kalendarza, czy informacji z dowolnego miejsca na świecie.

🤝🏻 Efektywność i organizacja: oprogramowanie pozwala na prowadzenie dokumentacji medycznej, kalendarza wizyt i rejestracji pacjentów. Dzięki temu zespół może efektywnie zarządzać harmonogramem, unikając konfliktów terminów i zapewniając płynność pracy.

🌐 Bezpieczeństwo danych: dane medyczne i osobowe pacjentów są ścisłe chronione. Oprogramowanie działa niezawodnie i bez problemów, co jest kluczowe dla zachowania poufności informacji. Współczesne rozwiązania chmurowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Dzięki nim możemy uniknąć kosztów związanych z utrzymaniem własnej infrastruktury IT.

💻 Łatwe wdrożenie: przejście na nowe oprogramowanie może być wyzwaniem, ale nowoczesne rozwiązania minimalizują czas i wysiłek potrzebny do adaptacji. Dzięki temu gabinet może szybko korzystać z nowych funkcji.

Nasza fuzja przekształci codzienną pracę dentystów, ułatwiając zarządzanie praktyką i poprawiając komunikację z pacjentami. Platforma rozwiązań Optident i IQ Dental ułatwi lekarzom pracę oraz zwiększy satysfakcję pacjentów, gwarantując lepsze wyniki leczenia i większą liczbę umówionych wizyt.

To wszystko dzięki skutecznemu zarządzaniu swoimi obowiązkami i prowadzeniu gabinetu, bazując na najlepszym możliwym sprzęcie i oprogramowaniu chmurowym.

Korzyści wynikające z fuzji Optident i IQ Dental

✔️ Dostęp do kompleksowych rozwiązań od jednego dystrybutora.

✔️ Połączenie zaawansowanego oprogramowania do zarządzania gabinetem z nowoczesnym sprzętem stomatologicznym.

✔️ Integrację oprogramowania IQ Dental z cyfrową radiologią i skanerami wewnątrzustnymi – wszystkie cyfrowe badania w jednym systemie.

✔️ Zwiększenie koncentracji na leczeniu Pacjentów – dzięki wsparciu, które wypracowaliśmy przez lata, lekarz łatwiej i szybciej uzyska pomoc serwisową.

✔️ Lepsze wyniki leczenia i większa liczba umówionych wizyt dzięki zintegrowanemu podejściu – najlepsze oprogramowanie chmurowe + najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny.

✔️ Edukacja – wspólny know how pozwoli skuteczniej wdrażać nowe cyfrowe technologie. Zespół Optident od ponad 25 lat zmienia Polską stomatologię: od radiowizjografii, tomografii CBCT i skanerów wewnątrzustnych, a teraz zamierzamy zmieniać nawyki pracy w chmurowym oprogramowaniu.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.