Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Zaufali nam

 

Krzysztof Chmielewski - SmileClinic 

Lekarz dentysta, specjalista z zakresu implantologii i stomatologii estetycznej Master of Science in Oral Implantology. Zdobył tytuł lekarza w 1993 roku po ukończeniu wydziału stomatologii na Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 1996 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną specjalizując się w stomatologii estetycznej i implantologii.

Osiągnięcia:
- Założyciel i członek Zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
- Prezydent Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej w latach 2010-2014
- Członek Amerykańskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej
- Ukończył studia podyplomowe we Frankfurcie zdobywając tytuł Master of Science in Oral Implantology                                                                                
- Wykładowca na Uniwersytecie im. W.Goethe’go we Frankfurcie nad Menem w programie nauczania podyplomowego z zakresu Implantologii.

Ukończył prestiżowy program kształcenia podyplomowego w Seattle u Dr. John’a Kois’a. Międzynarodowy wykładowca w zakresie implantologii, sterowanej regeneracji kości i estetyki. Międzynarodowy ekspert i nauczyciel fotografii dentystycznej. Wykłada aktywnie na całym świecie między innymi w takich krajach jak: Niemcy, Dania, Wielka Brytania, Rosja, Turcja, USA, Japonia, Korea Płd, Tajwan, Singapur, Chiny.

 

 

 

 

Monika i Konrad Walerzakowie - FaceClinic 

KONRAD WALERZAK
W mojej pracy opieram się na wielokierunkowym wykształceniu i doświadczeniu. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (Odział Stomatologiczny I-go Wydziału Lekarskiego 1991-1996). W 1999 roku uzyskałem specjalizację I-go stopnia z chirurgii stomatologicznej, a w 2005 roku z chirurgii szczękowo-twarzowej jako absolwent Wydziału Ogólnolekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowałem, jako adiunkt w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a w 2010 roku obroniłem doktorat. Dopełnieniem mojej wiedzy są kursy krajowe i zagraniczne oraz udział w licznych kongresach poświęconych chirurgii szczękowo-twarzowej, na których mogę dzielić się doświadczeniem ze specjalistami z całego świata.

Monika Walerzak
Ukończyłam Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nieustannie podnosząc swoją wiedzę i umiejętności stomatologa, zrobiłam specjalizację z ortodoncji w Zakładzie Ortodoncji WUM, gdzie pracuję również, jako asystent. Przebywanie w gronie autorytetów, ludzi, dla których stomatologia i ortodoncja to pasja, sprawia, że jestem w stanie u źródła poznawać nowoczesną ortodoncję, rozwiązania, które pomagają także moim pacjentom w Face-Clinic.

 

 

 

 

Stankowscy&Białach Stomatologia

To centrum w którym leczy się pacjentów kompleksowo stawiając na najwyższą jakość leczenia. Zespół lekarzy dba o pacjentów, aby mogli się oni cieszyć najpiękniejszymi zdrowym uśmiechem przez całe życie. Dorota i Przemysław Stankowscysą założycielami Akademii Dawsona Polska na licencji najlepszej szkoły okluzjina świecie Akademii Dawsona USA. Są również autorami pierwszego poradnikadentystycznego dla pacjentów „Bądź bystry u dentysty”, który lekarze z całej Polski wykorzystują jako narzędzie do komunikacji z pacjentem.

 

 

 

 

Adam Ziemlewski - ImplaDent

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z pierwszą lokatą na roku, stypendysta Guy’s and St. Thomas’s Medical and Dental School w Londynie. Wieloletnipracownik naukowo-dydaktyczny Kliniki Chirurgii Szczękowo – Twarzowej i Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał akredytację Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej jako implantolog stomatologiczny. Zajmuje się leczeniem chirurgicznym wad szkieletu twarzy – chirurgią ortognatyczną i rekonstrukcyjną. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej. Właściciel Impladent Medical and Dental Clinic. Klinika posiada akredytację Ogólnopolskiego i Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej do prowadzenia szkoleń i uzyskiwania umiejętności medycznej w zakresie implantologii stomatologicznej.

 

 

 

 

Łukasz Lassmann - Dental Sense

Współzałożyciel kliniki Dental Sense i szef zespołu medycznego. Ukończył studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a swoje doświadczenie zdobywał w kraju i za granicą (University of California, Los Angeles). Jego pracowitość i pasja widoczne są w uśmiechach pacjentów, które fotografuje z nie mniejszym zaangażowaniem. Przy planowaniu leczenia posługuje się nowoczesną metodą Digital Smile Design oraz stomatologią minimalnie inwazyjną z użyciem mikroskopu. Jest członkiem elitarnej Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Spełnia się w roli wykładowcy oraz organizatora szkoleń dla dentystów, a wolny czas spędza na podróżowaniu i zdobywaniu kolejnych szczytów.

 

 

 

 

Cierplikowski & Delmaczynski - Estetika Stomatologia

Działając od dwudziestu lat w stomatologii i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, którym pomogliśmy i pomagamy, stworzyliśmy miejsce szczególne w Rzeszowie – grupową praktykę stomatologiczną z zespołem nastawionym na interdyscyplinarną obsługę pacjentów. Praca jest dla nas pasją, dlatego zdobytą wiedzę przenosimy wprost do gabinetów, by służyć Wam – Pacjentom, by szybko i rzetelnie rozwiązywać złożone problemy z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji pedodoncji, protetyki, implantologi i periodontologii.

Praktyka grupowa w Estetice, w której opiekę nad Pacjentem sprawuje kilku lekarzy – każdy w swoim wyspecjalizowanym zakresie – pozwala na wprowadzenie wszystkich specjalności stomatologii i możliwość traktowania leczenia uzębienia kompleksowo – od dzieci do dorosłych. W Estetice czeka na Państwa sześć wyposażonych w sprzęt diagnostyczno-medyczny i klimatyzowanych gabinetów, stomatologiczny tomograf komputerowy Carestream 9000 3D. Oddajemy Pacjentów pod opiekę lekarzy i pielęgniarek. W rejestracji pomoże i udzieli informacji zespół recepcjonistek. Posługujemy się językiem polskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim.

 

 

 

 

Kiril Kirilow - Kirilow Dental Clinic

W 1993 roku ukończył medyczny uniwersytet Plovdiv Bułgarii na kierunku dentalna medycyna. Przygodę z protetyką zaczął w 1989r. Na początku protezy ruchome a od 1999r. praca z ceramiką. Dzisiaj z małżonką i córką prowadzimy gabinety stomatologiczne i pracownie protetetyczne w Zielonej górze i Krośnie Odrzańskim. Posiada cztery systemy CAD CAM, trzy skanery wewnątrzustne - w tym dwa stacjonarne. Wielki entuzjasta i orędownik innowacyjnych cyfrowych rozwiązań w stomatologii.

 

 

 

 

 

Marcin Joniec - Centrum Stomatologii Rodzinnej

Absolwent Wydziału Stomatologii PAM w Szczecinie. Założyciel i kierownik Centrum Stomatologii Rodzinnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego(PTE), Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego{ESE}, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), The International Congress of Oral Implantologists (ICOI).Uczestniczy regularnie w kursach w kraju i za granicą m.in. New York University, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, implantologii,protetyce i endodoncji mikroskopowej. W roku 2008 dr.Joniec zakończył 2 letnie szkolenie podyplomowe w wiodących ośrodkach implantologicznych w Polsce i uzyskał Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego potwierdzający umiejętności z zakresu implantologii stomatologicznej. W 2009 roku dr Joniec ukończył podyplomowe Curriculum Implantologii w klinice Implantologii Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie.W 2010 roku dr Joniec ukończył tygodniowe praktyczne szkolenie z zaawansowanych technik implantologicznych w klinice implantologii Uniwersytetu Stomatologii w Phnom Penh. W 2015 roku ukończył studia podyplomowe Mediterranean Prosthodontic Institute zakończone egzaminem na wydziale Implantoprotetyki University of North Carolina USA. Lubi aktywnie spędzać czas.Jego pasją jest tenis ziemny, egzotyczne podróże oraz komputery. W 2016 dr Marcin Joniec rozpoczął prestiżowe studia w The Dawson Academy, oraz curriculum z zakresu stomatologii estetycznej, odtwórczej i implantologii w Kois Center w Seattle USA.

 

 

 

 

Paweł Paszkiewicz - Estetique

Centrum Stomatologii oraz Medycyny Estetycznej Estetique oferuje swoim Pacjentom indywidualne podejście do każdego leczenia stomatologicznego. Starannie dobrana kadra i profesjonalny sprzęt najwyższej jakości pozwala świadczyć Pacjentom specjalistyczne zabiegi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie. Oferujemy kompleksowe leczenie ciężkich przypadków chirurgicznych, ortodontycznych, protetycznych oraz endodontycznych. Naszą specjalizacją jest poprawa estetyki uśmiechu przy zastosowaniu między innymi koron i licówek pełnoceramicznych. Posiadamy najwyższej jakości materiały i systemy, które umożliwiają rozjaśnienie szkliwa zębów w pełni bezpieczny i skuteczny sposób. Dodatkowo w Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej. Do najbardziej popularnych, cieszących się dużym zainteresowaniem należą m.in. zabiegi wstrzykiwania kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Warto również podkreślić, że wykonujemy chirurgiczne zabiegi usuwania znamion skórnych, z których często korzystają osoby po przebytych ciężkich chorobach chcąc odzyskać w ten sposób pewność siebie. Dlatego medycyna estetyczna to coś więcej niż wypełnione usta czy skóra pozbawiona zmarszczek. Naszym priorytetem jest zapewnienie Pacjentom komfortu i usług na najwyższym poziomie, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu a także pogłębiania wiedzy poprzez udział w licznych szkoleniach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych usług w Centrum Stomatologii oraz Medcyny Estetycznej Estetique.

 

 

 

 

Pracownie radiologii stomatologicznej DIAGDENT

Pracownie radiologii stomatologicznej DIAGDENT – zlokalizowane w Warszawie przy ul. Brazylijskiej 13, Białołęckiej 166D oraz przy Pasażu Ursynowskim 1 – to nowoczesne placówki specjalizujące się w obrazowej diagnostyce stomatologicznej. Można u nas wykonać wszystkie niezbędne w diagnostyce oraz planowaniu leczenia stomatologicznego badania obrazowe, począwszy od RTG punktowych, przez pantomogram, cefalometrię aż po tomografię komputerową 3D.

Wyróżnia nas:

  • praca na nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie oraz bezpiecznym sprzęcie diagnostycznym,
  • kadra wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu elektroradiologii,
  • Portal Lekarza – specjalna platforma dedykowana lekarzom , przez którą mogą m.in. wystawiać skierowania online oraz zapoznawać się z wynikami badań 24h,
  • szeroki zakres usług dodatkowych: serwis techniczny oprogramowania, szkolenia z zakresu tomografii komputerowej, możliwość konsultacji z innymi specjalistami.

Naszą misją jest maksymalne ułatwienie pracy lekarzy oraz umożliwienie im stawiania szybkich i precyzyjnych diagnoz przy jednoczesnej trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Propagujemy badania obrazowe jako element diagnostyczny, bez którego współczesna stomatologia nie może się obyć.