Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Szkolenia

CAD/CAM Kongres 2019 CYFROWA STOMATOLOGIA STEP BY STEP W GABINECIE - KURS PRAKTYCZNY CYFROWY WYCISK I TECHNOLOGIA CAD/CAM W GABINECIE. KURS WPROWADZAJĄCY
Edukacja Endodontyczna lek. dent. Bartłomiej Karaś Kurs praktyczny oprogramowania CS 3D KURSY CERTYFIKACYJNE ORTHOCAPS
MODELE 3D W ORTODONCJI Warsztat RTG i RVG bez tajemnic Zastosowanie tomografii stożkowej w praktyce endodontycznej

Optident to nie tylko sprzedaż, serwis i montaż. Optident to w równym stopniu edukacja. Doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, że w świecie nowych technologii można się czasem zagubić. Nie każdy ma też czas by śledzić wszystkie nowinki techniczne. Z drugiej strony rozumiemy też, że praca lekarza to nieustanne kształcenie.

Mając na uwadze powyższe przygotowaliśmy szeroki wachlarz szkoleń i wykładów: szkolenia CAD/CAM, szkolenia endodoncja, szkolenia ortodoncja, szkolenia z obsługi sprzętu Carestream. Od lat współpracujemy ze znakomitymi specjalistami z Polski i zagranicy. Szkolenia i kursy organizujemy w wielu miastach na terenie całej Polski. Co więcej nasi specjaliści chętnie spotkają się z lekarzami w gabinetach na indywidualnych spotkaniach. Przez okrągły rok organizujemy również szkolenia stomatologiczne z różnych dziedzin w naszych salonach firmowych we Wrocławiu i Warszawie.