Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Radiowizjografia cyfrowa

ODRZUĆ KOMPROMISY. WYBIERZ NAJLEPSZE SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA.

Od ponad trzydziestu lat radiowizjografia Carestream Dental jest wzorem nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki takim cechom jak
najwyższa rozdzielczość realna obrazu na świecie, wytrzymałość, niezawodne i intuicyjne oprogramowanie, a także współpraca ze standardem Wi-Fi - sensory RVG wyznaczają trendy w cyfrowej diagnostyce stomatologicznej. Żaden inny dostawca cyfrowego obrazowania nie może pochwalić się takim dziedzictwem technologicznym. I żaden inny sensor nie może zagwarantować takiego poziomu jakości i wydajności.Radiowizjografia to patent i wynalazek firmy Carestream (wcześniej pod marką Trophy i Kodak).

WYBIERZ DLA SIEBIE IDEALNĄ RADIOWIZJOGRAFIĘ

 

Radiowizjografia cyfrowa RVG 142 Radiowizjografia cyfrowa RVG 5200 Radiowizjografia cyfrowa RVG 6200

Najlepsze rozwiązania rvg

Sensory RVG Carestream zaprojektowano tak, aby maksymalnie przyśpieszyć proces uzyskania doskonałego obrazu diagnostycznego. Dziś nie musisz przygotowywać czujnika do wykonania badania i uruchamiać programu przed wykonaniem ekspozycji. Radiowizjografia cyfrowa RVG pozwoli Ci zoptymalizować codzienne działania. Technologia, którą proponujemy jest doskonałym wsparciem Twojej pracy (a nie odwrotnie). Radiowizjografia jest wyjątkowo łatwa w instalacji i integracji z programami do zarządzania gabinetem. A co najważniejsze – współpracę z nową RVG możesz rozpocząć natychmiast po instalacji i tym samym ułatwić sobie swoje codzienne wyzwania.

 

 

Webinar: RVG i pantomografia CS

Pobierz pliki