Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

CS 8200 3D

 

 

Tomograf CS 8200 3D to wszechstronny i kompaktowy aparat CBCT z rozszerzonym polem widzenia – idealny dla gabinetów, które chcą rozwinąć swój zakres badań i możliwości lecznicze. To sprawdzone urządzenie typu 4-w-1, oparte na najlepszych sprawdzonych technologiach obrazowania i oprogramowaniu firmy Carestream Dental. Rozwiązanie to zapewnia doskonałą jakość obrazu we wszystkich trybach i pozwala zaoferować więcej usług klientowi na miejscu w klinice.

CS 8200 3D umożliwia uzyskanie precyzyjnych cyfrowych modeli 3D i zestawów danych, które bezproblemowo integrują się z opcjonalnymi aplikacjami 3D

REDUKCJA METALOWYCH ARTEFAKTÓW

Wyjątkowa, unikalna i opatentowana technologia CS MAR pozwala na żywo redukować artefakty metalowe, potwierdzić diagnozę i zmniejsza ryzykobłednej interpretacji.

ZAAWANSOWANA REDUKCJA SZUMÓW

Nowy algorytm redukuje szumy obrazu, zachowując szczegóły kliniczne i poprawiając obrazowanie krawędzi kości kortykalnej, przestrzeni więzadłowej, tkanki miękkiej oraz innych drobnych szczegółów.

 

 

WYBÓR PÓL OBRAZOWANIA

Masz do wyboru aż sześć pól widzenia - od 4 cm x 4 cm do 12 cm x 10 cm – dzięki czemu mozesz uzyskac idealny obraz
pod kazdym katem, z najnizsza dawka promieniowania.

 

ZDJĘCIA 3D W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Tryb EndoHD zapewnia wyjątkowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości (do 75m), doskonale nadające sie do endodoncji.

 

SYSTEM CS IMAGING 8

Nasze najnowsze oprogramowanie do obrazowania łączy wszystkie diagnozy i technologie CAD/ CAM w jednej platformie – to pierwszy krok do efektywnego cyfrowego przepływ pracy.