Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

CAD/CAM

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ DLA STWORZENIA PERFEKCYJNEJ ODBUDOWY PROTETYCZNEJ, IMPLATÓW CZY ORTODONCJI

Wewnątrzustne skanery Carestream otwierają drzwi do ultra-wydajnej pracy, uprościły i przyspieszyły proces tworzenia cyfrowych modeli, prac protetycznych oraz usprawniły kontakt z pracownią protetyczną i ortodontyczną.
Całkowicie otwarty system ułatwia zarządzanie pracami protetycznymi oraz poprawia jakość pracy stomatologa w ortodoncji i implantologii. Dzięki współpracy ze światowym liderem w dziedzinie CAD/CAM już dziś możemy zaproponować najbardziej innowacyjne rozwiązania do stworzenia własnej pracowni protetycznej w gabinecie z możliwością wykonywania wszystkich prac ze wszystkich dostępnych materiałów.

WYBIERZ OPTYMALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ PRAKTYKI

Set CAD/CAM Optimum Set CAD/CAM Premium Skaner wewnątrzustny CS 3600
Skaner wewnątrzustny CS 3600 ACCESS

Skaner wewnątrzustny CS 3600 to najlepszy wybór i pierwszy krok do udoskonalenia Twojej praktyki. Skaner CS 3600 to szybkie, intuicyjne i dokładne skanowanie, a dodatkowo możliwość tworzenia szczegółowych modeli 3D w rozdzielczości Full HD, które pomogą Ci osiągnąć lepsze i bardziej przewidywalne efekty leczenia. Nasz skaner wewnątrzustny jako jedyny na rynku umożliwi Ci skanowanie w sposób ciągły i bez zakłóceń, dzięki temu możesz uzyskać szczegółowy obraz obu łuków lub wybranego fragmentu. Niewiarygodna jakość obrazu usprawni Twoją pracę i pomoże osiągać jeszcze lepsze efekty w protetyce, ortodoncji czy implantologii. Skanery wewnątrzustne Carestream Dental poprawiają efektywność, upraszczając i przyspieszając proces tworzenia cyfrowych zdjęć i modeli. Dzięki dedykowanym trybom - protetycznym, ortodontycznym i implantologicznym rodzina produktów CS 3600 bezproblemowo zaspokoi potrzeby Twojego gabinetu.