Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Radiowizjografia cyfrowa RVG 5200

Specjalistyczne urządzenie gwarantujące wysoką jakość, wyjątkową wytrzymałość i prostą obsługę

INNOWACJE:
- Wyjątkowa wytrzymałość przetestowana na 100 000 ekspozycji
- Wysoka rozdzielczość realna w korzystnej cenie
- Wielka tolerancja na błędy w naświetlaniu
- Wyjątkowo przyjazne i logiczne oprogramowanie Kodak / Carestream

SYSTEM ZAWIERA:
- Całkowicie wodoodporną głowicę czujnika
- Wstrząsoodporną obudowę
- Specjalnie zaprojektowany i sprawdzony kabel, niezwylke elastyczny i wytrzymały
- Płytę z oprogramowaniem
- Pozycjonery

KATALOG PRODUKTU

Pobierz pliki

 

Szybkość jest z Tobą! Pozycjonowanie. Ekspozycja. Obraz

Sensor RVG 5200 zaprojektowano tak, aby maksymalnie przyśpieszyć proces uzyskania doskonałego obrazu diagnostycznego. Dziś nie musisz przygotowywać czujnika do wykonania badania i uruchamiać programu przed wykonaniem ekspozycji. W przeciwieństwie do konkurencyjnych sensorów - RVG 5200 jest cały czas gotowy wykonania zdjęcia. Zawsze gdy go potrzebujesz.

Naprawdę wysoka jakość.

Radiowizjografia RVG 5200 zapewnia rozdzielczość realną obrazu na poziomie 16 pl/mm*. Z tym parametrem gwarantuje wyższą jakość niż większość dostępnych na rynku sensorów RVG. Dzięki temu dziś nie musisz szukać kompromisu pomiędzy jakością a budżetem. Przystępna cena w parze z wysoką jakością zapewni Twojej praktyce efektywność i szybki zwrot inwestycji.

Idealna diagnoza na Twoich warunkach

Wszyscy wiemy ile czasu zajmuje przygotowanie obrazu do analizy diagnostycznej. Z RVG 5200 proces ten staje się naprawdę krótki i przyjazny. Oprogramowanie sensora wyposażono w trzy automatyczne filtry dostosowane do budowy anatomicznej pacjenta. Filtry optymalizują i dostosowują kontrast w zależności od analizowanego obszaru: endo, zębiny i szkliwa. Ceniony przez lekarzy suwak ostrości pozwoli Ci znaleźć Twój ideał obrazu.

Wyjątkowo wygodne pozycjonowanie czujnika.

Dbając o wygodę lekarza i pacjenta jednocześnie - projektując czujnik zoptymalizowaliśmy mocowanie kabla, który jest 20% cieńszy niż w poprzednich modelach. Dzięki temu umieszczenie sensora w ustach pacjenta jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Kompletny zestaw pozycjonerów sprawia zaś, że pozycjonowanie jest szybsze i bardziej komfortowe.

Łatwość instalacji. Natychmiastowa gotowość do pracy.

Sensor RVG 5200 jest wyjątkowo łatwy w instalacji dzięki programowi, który prowadzi użytkownika krok po kroku. System zawsze działa prawidłowo eliminując przestoje w pracy. Wbudowane narzędzia serwisowe pomagają operatorom podczas procesu konserwacji i diagnostyki urządzenia.

Technologia, na którą zawsze możesz liczyć.

Radiowizjografia RVG 5200 jest wspierana przez ponad 100 lat doświadczenia Carestream Dental w projektowaniu cyfrowych i analogowych systemów obrazowania. Oprócz wysokiej technologii sensory CS gwarantują wyjątkowo wysoką trwałość celem ochrony inwestycji. W najnowszym modelu RVG 5200 zoptymalizowano łączenie sensora z kablem, sam kabel został wzmocniony teflonową struną, dzięki czemu wytrzyma wielokrotne obciążenia i skręcenia. Sensor został również wielokrotnie przetestowany pod kątem wodoodporności, która zapewnia maksymalną kontrolę przed ewentualną infekcją.