Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Radiowizjografia cyfrowa RVG 142

Trwałość i niezawodność i korzystnej cenie

INNOWACJE:
- Idealny sensor do codziennych potrzeb diagnostycznych
- Ergonomiczny kształt, łatwe pozycjonowanie
- Wielka tolerancja na błędy w naświetlaniu
- Wyjątkowo przyjazne i logiczne oprogramowanie Kodak / Carestream

SYSTEM ZAWIERA:
- Całkowicie wodoodporną głowicę czujnika
- Wstrząsoodporną obudowę
- Specjalnie zaprojektowany i sprawdzony kabel, niezwylke elastyczny i wytrzymały
- Płytę z oprogramowaniem

KATALOG PRODUKTU (PDF)

Pobierz pliki

 

Wszechstronna, ale nieskomplikowana

Radiowizjografia RVG 142 jest bardzo łatwa w obsłudze ale niech nie zwiedzie Cię jej prostota, to wciąż zaawansowany technologicznie sensor high-tech. Uzyskanie cyfrowego obrazu jest tak łatwe jak pozycjonowanie, naświetlanie i przeglądanie. Zaledwie w ciągu kilku sekund na ekranie komputera pojawi się obraz. Poprawna ekspozycja możliwa jest bez uruchamiania programu lub manualnej aktywacji sensora – RVG 142 jest zawsze gotowa do pracy i przystosowana do wykonania potrzebnych Ci zdjęć. Zintegrowany z czujnikiem kabel redukuje objętość radiowizjografii, ułatwiając tym samym pozycjonowanie i zapewniając komfort pacjenta. Wskaźnik dawki naświetlenia pomaga dostosować czas ekspozycji i korygować ustawienia rentgenowskie.

Trwałość i niezawodność

Nowy sensor wyróżnia nie tylko elegancki design, smukłość czujnika jest również wynikiem optymalizacji wewnętrznych mikropołączeń, które zostały wzmocnione celem poprawy trwałości. Przewód jest mocniejszy i bardziej elastyczny dzięki czemu jest bardziej wytrzymały na ciągłe skręcanie i naciąganie. Czujnik jest w pełni wodoodporny, można go dezynfekować – zapewniając higienę i bezpieczeństwo użytkowania.

Jakość i różnorodność

RVG 142 zapewnia obrazy o wysokiej jakości, które możesz dostosować do swoich indywidualnych wymagań. Pomogą Ci w tym predefiniowane filtry anatomiczne (endo i Perio). Filtry zwiększą/zmniejszą kontrast lub ostrość, poprawią diagnostykę i czytelność obrazu. RVG 142 jest kompatybilna ze standardem TWAIN i jest zintegrowana z wiodącym oprogramowaniem stomatologicznym do zarządzania praktyką. RVG 142 posiada doskonały i uniwersalny czujnik, zapewniając tym samym idealny balans pomiędzy łatwością obsługi i aktywnością obszaru. Instalacja jest wyjątkowa prosta i intuicyjna. Poradnik krok po kroku poprowadzi Cię przez proces – dzięki czemu błyskawicznie możesz rozpocząć współpracę z czujnikiem. Po instalacji wewnętrzne kontrolery zweryfikują poprawność instalacji czujnika przez sprawdzenie komunikacji ze sprzętem i ocenę jakości obrazu. Wbudowane narzędzia serwisowe pomogą Ci samodzielnie wykonać diagnostykę i konserwację.

Wyjątkowa jakość i kreatywność Carestream Dental

Dekady radiologicznych doświadczeń Carestream Dental gwarantują, że RVG142 jest nie tylko funkcjonalna i niezawodna, ale również zapewni Ci szybki zwrot inwestycji.