Każdy Pacjent jest inny

Wszystkie decyzje wyjątkowe

Rozwiązania Carestream Dental Imaging

zapewniają precyzję w podejmowaniu każdej decyzji dotyczącej diagnozy i planowania leczenia

Oprogramowanie Carestream Dental Imaging zapewnia przyszłościowe połączenie systemów obrazowania, oprogramowania i usług, które można dostosować do Twoich potrzeb. Rozszerz możliwości leczenia, doświadcz płynniejszego workflow i uzyskaj wyjątkową precyzję potrzebną do podejmowania decyzji we wszystkich zastosowaniach.

Precision for every decision

|

|

Podejmuj pewne decyzje dzięki najwyższej jakości technologiom obrazowania

Dowiedz się więcej

SYSTEMY OBRAZOWANIA

Uzyskaj krystalicznie czystą jakość obrazu dzięki wszechstronnym, wielofunkcyjnym systemom obrazowania Carestream Dental. Wybierz z gamy, która oferuje różne kombinacje obrazowania 2D i 3D, modułów cefalometrycznych, skanowania twarzy 3D i modeli.


Systemy obrazowania obejmują pełen zakres wskazań, od stomatologii zachowawczej po specjalistyczne obszary, takie jak ortodoncja, implantologia, laryngologia i chirurgia szczękowo-twarzowa. Wszystkie systemy zostały zaprojektowane z myślą o prostocie i posiadają intuicyjne interfejsy użytkownika.

CS 8100 Family

Prostota bez kompromisów

Te łatwe w użyciu, wysokiej jakości systemy obrazowania to doskonały pierwszy krok w kierunku radiografii cyfrowej z opcjami 2D, panoramicznymi, CBCT i cefalometrycznymi.

CS 8200 3D

CS 9600

Rozszerz możliwości leczenia

Dzięki rozszerzonemu polu widzenia – do 12 × 10 – ten system CBCT zapewnia doskonałą jakość obrazu w każdym sposobie leczenia.

Najwyższa jakość i użyteczność

Wielofunkcyjny system 5 w 1, który jest idealny dla specjalistów, którzy chcą maksymalnej wszechstronności.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie możliwości oprogramowania do obrazowania oraz opcjonalnych modułów dodatkowych

Dowiedz się więcej

OPROGRAMOWANIE

Nasze podstawowe portfolio innowacyjnego oprogramowania do analizy obrazu jest uzupełnione opcjonalnymi modułami dodatkowymi, które umożliwiają rozszerzenie możliwości na własnych warunkach.

CS Imaging v. 8.0

CS 3D Imaging

Opcjonalne moduły

Odkryj nową generację oprogramowania do obrazowania dentystycznego z CS Imaging w wersji 8. Ta potężna platforma zapewnia łatwy, jednorazowy dostęp do wszystkich obrazów 2D, obrazów 3D i danych CAD/CAM, dzięki czemu możesz efektywniej zarządzać cyfrowym przepływem pracy.

Przyjazny dla użytkownika program zaprojektowany, by poprawić możliwości diagnostyki i planowania leczenia oraz usprawnienia komunikacji z pacjentem. Oprogramowanie CS 3D Imaging umożliwia maksymalne wykorzystanie możliwości systemu obrazowania 3D: od planowania implantów, przez endodoncję, chirurgię jamy ustnej, aż po ortodoncję.

Przenieś swój system obrazowania na wyższy poziom dzięki opcjonalnym modułom oprogramowania do zastosowań, takich jak planowanie implantów i transfer danych laboratoryjnych. Moduły te zapewniają możliwości eksportu i integracji z oprogramowaniem innych firm.

Chroń swoje inwestycje

i zabezpiecz Praktykę na przyszłość

USŁUGI

Dowiedz się więcej

Zarejestruj się w naszych ekskluzywnych opcjach serwisowych, aby zmaksymalizować swoją inwestycję i skorzystać z różnych opcji serwisu, wsparcia i gwarancji.

Dzięki przedłużeniu gwarancji od pierwszego dnia lub aktualizacjom oprogramowania dla przyszłych zmian, CS Advantage zapewnia najwyższy spokój ducha.

CS Advantage

Całodobowy monitoring sprzętu, który zapewnia szybszą, bardziej responsywną obsługę i zmniejsza przestoje sprzętu.

CS UpStream

Dziękujemy za zainteresowanie rozwiązaniami do obrazowania stomatologicznego firmy Carestream Dental.

Jeśli chcesz demonstrację lub więcej informacji, podaj swoje dane poniżej.

Chcesz więcej precyzji dla swoich decyzji?

Umów bezpłatną prezentację

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 Optident

Polityka Prywatności
Regulamin