Start > Praca > Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie pozycji firmy w Internecie.

  • Prowadzenie kampanii marketingowych w Internecie.

  • Zarządzanie kampaniami e-marketingowymi (Adwords, Facebook, E-mail marketing, sieci afiliacyjne, Youtube).

  • Budowanie relacji w kanale Social Media.

  • Tworzenie i aktualizowanie treści na stronie internetowej i w wewnętrznych bazach danych, współtworzenie newslettera.

  • Tworzenie publikacji firmowych i przygotowanie ich do druku (katalogi, cenniki, ulotki).

  • Kontrola nad stosowaniem wytycznych w reklamach współtworzonych z dostawcami.

  • Przygotowanie materiałów prasowych i raportów.

  • Przygotowanie materiałów PR ( wywiadów / materiałów informacyjnych / prezentacji) dla Zarządu spółki.

  • Organizacja eventów wspierających sprzedaż dla Firmy.

  • Koordynacja działań agencji zewnętrznych.

  • Wsparcie marketingowe dla pozostałych działów firmy.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie.

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych i promocyjnych.

  • Umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów – lekkie pióro.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (PowerPoint, Word, Excel).

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność kreatywnego myślenia.

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne.

  • Pomysłowość, kreatywność.

  • Zaangażowanie, aktywna postawa i dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w agencji interaktywnej.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Znajomość technologii internetowych HTML, XML, innych.

  • Znajomość aplikacji CMS.

To oferujemy:

  • Pracę u Lidera Cyfrowego Obrazowania Medycznego.

  • Pracę z najbardziej zaawansowaną technologię medyczną na świecie.

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju osobistego i rozwijania własnych kompetencji.

  • Udział w projekcie cyfrowej edukacji.

Nie widzisz dla siebie oferty?

Nic nie szkodzi! Jesteśmy otwarci na ciekawe osoby, które chcą z nami współpracować.

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!

Dołącz do nas.
Wypełnij formularz rekrutacyjny.

    Imię i nazwisko:
    Adres email:
    Numer telefonu:
    PLik CV:
    List motywacyjny:
    Twoja wiadomość:
    0
      Podgląd koszyka
      Koszyk jest pustyWróć do sklepu