Start > Praca > Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem

  • Obsługa bieżących zapytań

  • Wsparcie pracy działu Handlowego

  • Dbałość o efektywność podległego rejonu

  • Prowadzenie, uzupełnianie i uaktualnianie bazy klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami firmy

Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenie w zakresie pracy w strukturach telemarketingu (sprzedaż, pozyskiwanie klienta, call-center) lub w obsłudze klienta (minimum 1 rok)

  • Znasz podstawowe reguły ofertowania i negocjowania

  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Jesteś dokładny, skrupulatny i systematyczny

  • Łatwo nawiązujesz kontakty

  • Jesteś samodzielny i umiesz dobrze zaplanować swoją pracę

  • Nie boisz się wyzwań

Mile widziane:

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym przyjaznym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży stomatologicznej u największego dystrybutora wyposażenia w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w biurze we Wrocławiu (8-16)

Dołącz do nas.
Wypełnij formularz rekrutacyjny.

    Imię i nazwisko:
    Adres email:
    Numer telefonu:
    PLik CV:
    List motywacyjny:
    Twoja wiadomość:
    0
      Podgląd koszyka
      Koszyk jest pustyWróć do sklepu