Start > Praca > Asystent ds. organizacji szkoleń

Asystent ds. organizacji szkoleń

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramu szkoleń oraz umieszczanie informacji na mediach społecznościowych, stronach internetowych

  • Tworzenie katalogów szkoleń i współtworzenie materiałów edukacyjnych

  • Organizowanie eventów mających na celu wsparcie sprzedaży produktów

  • Współorganizowanie targów i konferencji

  • Kompleksowa organizacja i obsługa webinarów przy użyciu dedykowanych platform

  • Kompleksowa organizacja szkoleń ACS odbywających się stacjonarnie

  • Koordynacja szkoleń dla pracowników firmy

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami

  • Aktualizowanie treści związanych ze szkoleniami w mediach społecznościowych.

  • Zlecanie do przygotowania materiałów promocyjnych i edukacyjnych

  • Kontakt z wykładowcami oraz logistyka szkoleń

  • Aktualizacja dokumentacji szkoleniowej: kontakt mailowy i telefoniczny z Organami Izb Lekarskich

  • Prowadzenie raportów szkoleniowych

  • Współpraca z działem marketingu oraz działem wsparcia sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (PowerPoint, Word, Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność kreatywnego myślenia

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • Pomysłowość, kreatywność, zaangażowanie

  • Znajomość narzędzi marketingowych i promocyjnych

To oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym przyjaznym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży stomatologicznej u największego dystrybutora wyposażenia w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w biurze we Wrocławiu (8-16)

Dołącz do nas.
Wypełnij formularz rekrutacyjny.

    Imię i nazwisko:
    Adres email:
    Numer telefonu:
    PLik CV:
    List motywacyjny:
    Twoja wiadomość:
    0
      Podgląd koszyka
      Koszyk jest pustyWróć do sklepu