Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Praca

DOŁĄCZ DO NAS. STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ŚWIATOWEGO I POLSKIEGO
LIDERA W CYFROWYM OBRAZOWANIU W STOMATOLOGII

Aktualne oferty pracy:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Region: Cała Polska

Obowiązki:

• Sprzedaż produktów i usług firmy
• Pozyskiwanie kontrahentów
• Rozpoznanie i analiza potrzeb klienta
• Realizację planów sprzedażowych
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i dobrych relacji z klientem
• Bieżący monitoring zadań i spotkań

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność zorganizowania własnej pracy
• Znajomość j. angielskiego - mile widziana
• Sprawne posługiwanie się komputerem (pakiet Office), mile widziana znajomość systemu CRM
• Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
• Dyspozycyjności

Oferujemy:

   • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
                   • Ciekawą, dynamiczną prace w zespole młodych specjalistów
•  Szkolenia produktowe i wdrożeniowe
• Miłą atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
aczeszynska@optident.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Consulting Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

KONSULTANT RADIOLOGICZNY/HANDLOWIEC

Region: Warszawa/Mazowsze

Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie oraz obsługę nowych klientów/podpisywanie umów
• Utrzymanie na wysokim poziomie relacji z dotychczasowymi klientami
• Systematyczne raportowanie wyników pracy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość rynku medyczno/stomatologicznego – region: Mazowsze
• Biegła obsługa programów typu CRM
• Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym
SAMODZIELNYM stanowisku
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Biegła obsługa pakietu Office (Excel)
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętności pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymanie stałych KONTAKTÓW HANDLOWYCH
• Umiejętności negocjacji
• Umiejętności tworzenia baz danych
• Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki – pensja podstawowa plus prowizje
• Cykl profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Samochód służbowy

NIE WIDZISZ OFERTY DLA SIEBIE?

Nic nie szkodzi! Jesteśmy otwarci na ciekawe osoby,

które chcą z nami współpracować.

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!