Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

CS 9300 C

Tomograf CS 9300 jest najnowocześniejszym i najbardziej wszechstronnym systemem obrazowania radiologicznego dostępnym obecnie na rynku, występuje w dwóch wersjach w zależności od pola obrazowania

SELECT

PREMIUM

Niezależnie od zaawansowanych możliwości badań tomograficznych, umożliwia on wykonywanie cyfrowych obrazów pan tomograficznych z wykorzystaniem technologii adaptacji warstwy obrazowania do budowy anatomicznej pacjenta. Urządzenie może zostać również rozbudowane o moduł cefalometryczny z unikatową technologią ONE SHOT. Aparat CS 9300 jest więc idealnym rozwiązaniem dla pracowni, które oczekują w pełni uniwersalnego tomografu wiązki stożkowej CBCT, integrującego również funkcję pantomografii i cefalometrii.
Pełna gama zastosowań diagnostycznych
System CS dopasuje się do wymagań oferując aż 7 różnych pól obrazowania – poczynając od badań o najwyższej precyzji w rozdzielczości 90μm i minimalnej dawce, aż do obrazów o dużym polu obrazowania 17 cm x 13,5 cm. Zróżnicowane programy diagnostyczne i zmienne pola obrazowania pozwalają zatem na użycie aparatu CS9300 dla różnych potrzeb diagnostycznych stomatologii i laryngologii: poczynając od endodoncji w której precyzja radiogramu i niska dawka ma największe znaczenie, aż do rozległych zabiegów chirurgii szczękowo twarzowej i ortodoncji wymagających badań o dużym polu obrazowania.
Proste przeglądanie badań i planowanie leczenia
System 9300 zawiera oprogramowanie CS 3D Imaging, które nie tylko jest wyposażone w różne funkcje wspierające przygotowanie planu leczenia, ale również jest doskonałym narzędziem do komunikacji z pacjentem. Aplikacja pozwala na przeglądanie warstwa po warstwie przekrojów osiowych, strzałkowych, koronalnych, skośnych i transwersalnych pozwalając na szybkie uzyskanie pełnej informacji niezbędnej do postawienia trafnej diagnozy. Oprogramowanie zawiera w sobie bogatą bazę implantów różnych producentów oraz pozwala na dodawanie własnych, nietypowych rozmiarów i typów implantów.

INNOWACJE:

Tomografia CBCT 
- Pola obrazowania: 5x5, 8x8, 10x5, 10x10, 17x6, 17x11, 17x13.5 (cmxcm)
- Cyfrowe obrazowanie tomograficzne CBCT, pantomograficzne i cefalometryczne w jednym urządzeniu
- Najwyższej jakości obrazy 3D w rozdzielczości od 90 µm
- Inteligentny System Kontroli Dawki – optymalne dostosowanie dawki do typu badania, gwarantujące najwyższą jakość Obrazowania
- oprogramowanie i algorytmy przeliczeniowe dostosowane do potrzeb laryngologii
Badanie cefalometryczne
- Unikatowa technologia ONE SHOT  - całe badanie w czasie niższym od 1 sekunda
- ograniczenie do minimum dawki absorbowanej przez pacjenta
- ograniczenie ryzyka powstania nieczytelnego obrazu
- funkcja autotracing wraz z programami planowania leczenia ortodontycznego (nanoszone automatycznie punkty referencyjne)

 

SYSTEM ZAWIERA:
- Moduł CS ADAPTpobierz broszurę informacyjną
- Cyfrowe obrazowanie CBCT, pantomograficzne i cefalometryczne w jednym urządzeniu
-  Pantomograf wysokiej rozdzielczości i niskiej dawki
- Komputer rekonstrukcyjny + Monitor LCD 24”
- Intuicyjne proste i kompletne oprogramowanie do analizy stomatologiczno- laryngologicznej,
- akcesoria i QAT fantomy do testów kontrolnych.