Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

CS 9300

Tomograf CBCT CS 9300 występuje w dwóch wersjach w zależności od pola obrazowania

SELECT

  PREMIUM

Niezależnie od zaawansowanych możliwości badań tomograficznych, umożliwia on wykonywanie cyfrowych obrazów pan tomograficznych z wykorzystaniem technologii adaptacji warstwy obrazowania do budowy anatomicznej pacjenta. Urządzenie może zostać również rozbudowane o moduł cefalometryczny z unikatową technologią ONE SHOT. Aparat CS 9300 jest więc idealnym rozwiązaniem dla pracowni, które oczekują w pełni uniwersalnego tomografu wiązki stożkowej CBCT, integrującego również funkcję pantomografii i cefalometrii.
Pełna gama zastosowań diagnostycznych
System CS dopasuje się do wymagań oferując aż 7 różnych pól obrazowania – poczynając od badań o najwyższej precyzji w rozdzielczości 90μm i minimalnej dawce, aż do obrazów o dużym polu obrazowania 17 cm x 13,5 cm. Zróżnicowane programy diagnostyczne i zmienne pola obrazowania pozwalają zatem na użycie aparatu CS9300 dla różnych potrzeb diagnostycznych stomatologii i laryngologii: poczynając od endodoncji w której precyzja radiogramu i niska dawka ma największe znaczenie, aż do rozległych zabiegów chirurgii szczękowo twarzowej i ortodoncji wymagających badań o dużym polu obrazowania.
Proste przeglądanie badań i planowanie leczenia
System 9300 zawiera oprogramowanie CS 3D Imaging, które nie tylko jest wyposażone w różne funkcje wspierające przygotowanie planu leczenia, ale również jest doskonałym narzędziem do komunikacji z pacjentem. Aplikacja pozwala na przeglądanie warstwa po warstwie przekrojów osiowych, strzałkowych, koronalnych, skośnych i transwersalnych pozwalając na szybkie uzyskanie pełnej informacji niezbędnej do postawienia trafnej diagnozy. Oprogramowanie zawiera w sobie bogatą bazę implantów różnych producentów oraz pozwala na dodawanie własnych, nietypowych rozmiarów i typów implantów.

INNOWACJE:
- Jedyny na  świecie tomograf CBCT o dawce obrazowania od 3 μSv.
- Zmienne pole obrazowania tomograficznego od 5x5 cm do 10x10 cm
- Ultra niska dawka promieniowania – NOWOŚĆ (o 85% niższa dawka) 3D w dawce niższej od pantomografu
- Badanie 3D od 5 μSv (rozmiar 5x5) i 14-19 μSv dla 10x10 cm (pano 20 μSv)

SYSTEM ZAWIERA:
-  Pola obrazowania 3D: 5x5, 8x8, 10x5, 10x10, (cm x cm)
- Pantomograf wysokiej rozdzielczości i niskiej dawki
- Komputer rekonstrukcyjny + Monitor LCD 24”
- Intuicyjne proste i kompletne oprogramowanie do analizy stomatologiczno- laryngologicznej,
- akcesoria i QAT fantomy do testów kontrolnych.

 

KATALOG PRODUKTU (PDF)

Pobierz pliki