Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Skaner CS 7200

System obrazowania wewnątrzustnego

INNOWACJE:
- Najbardziej intuicyjny i przyjazny w obsłudze skaner wewnątrzustny na rynku
- Idealne rozwiązanie dla codziennych potrzeb diagnostycznych
- Oszczędność miejsca oraz ciche i błyskawiczne skanowanie
- System kontroli błędów wprowadzania płytek

SYSTEM ZAWIERA:
- Najnowszy Skaner małoobrazkowy CS 7200
- 4 Płytki Obrazowe - rozmiar 2 (31 x 41 mm)
- 200 sztuk jednorazowych opakowań na płytki rozmiar 2
- Oprogramowanie Carestream Imaging Software
 

Katalog produktu (PDF)

Pobierz pliki

 

Niewiarygodnie dokładny obraz już w kilka sekund

Niezwykłe połączenie realnej rozdzielczości do 17 lp/mm oraz możliwość przetwarzania obrazu na cyfrowy sprawia, że praca z naszym skanerem pozwoli Ci szybko i sprawnie dokonać właściwej diagnozy. CS 7600 gwarantuje idealnie skontrastowane zdjęcia, możliwość oglądania badania w predefiniowanych filtrach, w oprogramowaniu, trzy tryby skanowania zapewniające, że za każdym razem otrzymasz pożądane zdjęcie, które łatwo zapiszesz i zachowasz.

Technologia cyfrowa dla zwolenników kliszy

Nasz system pozwoli Ci łatwo i szybko przejść na technologię cyfrową, wystarczy krótkie szkolenie i sam się przekonasz jakie możliwości dają płytki obrazowe. Jak są cienkie i łatwe w użytkowaniu. Wierzymy, że dzięki nam Twoja praktyka osiągnie natychmiastowy sukces. Wyeliminujesz szkodliwą chemię i skrócisz czas przetwarzania cyfrowego obrazu.

Wszechstronne oprogramowanie

Bez względu na to czy używasz tylko jednego, czy kilku urządzeń do obrazowania nasze oprogramowanie CSI pozwoli na integrację i zarzadzanie obrazem 2D, 3D oraz jest kompatybilne z technologią CAD/CAM. Dzięki wszechstronnym narzędziom będziesz w szybki i prosty sposób będziesz przeglądać i analizować badania, podwyższając jakość leczenia pacjentów w Twoim gabinecie.

Niezniszczalna płytka

Nasze płytki są dostępne nie tylko w wielu rozmiarach, ale również w bardzo przystępnych cenach. Cechuje je niezwykła trwałość dzięki czemu możesz ich używać setki razy.

Prostota obsługi bez zbędnego klikania

Obsługa CS 7200 jest niezwykle intuicyjna, dzięki niemu będziesz się mógł skoncentrować przede wszystkim na pracy z pacjentem. Wystarczy, że weźmiesz płytkę zeskanujesz ją, a CS 7200 zrobi za ciebie resztę. Odpowiedni obraz otworzy się na ekranie Twojego komputera. Beż zbędnego klikania i szukania uzyskasz zawsze prawidłowe zdjęcie, nawet jeśli płytka zostanie włożona do góry nogami – urządzenie rozpozna błąd, bez kasowania, a płytki będziesz mógł ponownie użyć.

Idealny kompan w Twojej pracy

Skaner CS 7200 jest nie tylko kompaktowy i łatwy w obsłudze, ale jak żadne inne dostępne urządzenie umożliwia szybką i dokładną diagnostykę wewnątrzustną. Twój pacjent nie musi wstawać z fotela, bo teraz sprawnie wykonasz potrzebne Ci zdjęcia i otrzymasz obraz wysokiej rozdzielczości.

Niepozorny, prosty, cichy

Smukła, stylowa i kompaktowa konstrukcja CS 7200 czyni go idealnym podręcznym skanerem. Wystarczy podłączyć go za pomocą USB do komputera i już jest gotowy do pracy. Jak żadne urządzenie zadba o komfort Twój i twoich pacjentów. Nie ruszając się z miejsca zrobisz szybko i sprawnie potrzebne badania, to wygoda i precyzja którą docenią wszyscy.

Jakość

Dzięki skanerowi CS 7200 otrzymasz badania dostępne w trzech rozmiarach w rozdzielczości 17 lp/mm, czyli znacznie więcej niż w innych urządzeniach dostępnych na rynku. A innowacyjny system pozwoli na wielokrotne użytkowanie tej samej płytki i otrzymanie za każdym razem wysokiej jakości zdjęcia.