Zapytaj konsultanta
Umów bezpłatną prezentację w Twoim Gabinecie

22 188 11 89
71 308 41 40

wyślij zapytanie

Praca

DOŁĄCZ DO NAS. STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ŚWIATOWEGO I POLSKIEGO
LIDERA W CYFROWYM OBRAZOWANIU W STOMATOLOGII

Aktualne oferty pracy:

KONSULTANT RADIOLOGICZNY/HANDLOWIEC

Region: Warszawa/Mazowsze

Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie oraz obsługę nowych klientów/podpisywanie umów
• Utrzymanie na wysokim poziomie relacji z dotychczasowymi klientami
• Systematyczne raportowanie wyników pracy
• Realizację planów sprzedażowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość rynku medyczno/stomatologicznego – region: Mazowsze
• Biegła obsługa programów typu CRM
• Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym
SAMODZIELNYM stanowisku
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Biegła obsługa pakietu Office (Excel)
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętności pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymanie stałych KONTAKTÓW HANDLOWYCH
• Umiejętności negocjacji
• Umiejętności tworzenia baz danych
• Dyspozycyjności
• Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki – pensja podstawowa plus prowizje
• Cykl profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Samochód służbowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
aczeszynska@optident.pl

NIE WIDZISZ OFERTY DLA SIEBIE?

Nic nie szkodzi! Jesteśmy otwarci na ciekawe osoby,

które chcą z nami współpracować.

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!